O mnie

ponad 200 zadowolonych klientów!

800 godzin spędzonych nad dietami!

150 pozytywnych opinii

Jestem magistrem, inżynierem Inżynierii Żywności Politechniki Koszalińskiej, absolwentką studiów podyplomowych  Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu o specjalności :  Dietetyka i Poradnictwo Żywieniowe. Certyfikowanym Nutrition Practitioner w Londynie.  Ukończyłam niezliczoną ilość kursów oraz szkoleń o tematyce zdrowotnej aby jak najlepiej pomagać swoim pacjentom. W swojej pracy  pomagam pacjentom z nietolerancjami pokarmowymi, pacjentom z problemami skóry takimi jak egzema, zapalenia skóry. Prowadzę również wsparcie dla osób które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe oraz wyjść z uzależnień. 
Zdrowiem i dietetyką interesowałam się od zawsze. Jest to nie tylko moja praca ale również pasja.  Dietetyka jest to dziedzina w której ciągle powstają nowe metody leczenia dlatego warto jest być na bieżąco ze wszystkimi nowościami. 

Jestem gorącą zwolenniczką propagowania zdrowego stylu życia. Lubię pomagać ludziom i dzielić się swoją wiedzą. Założyłam stronę internetową: Eat Love and Feel good. – link do facebooka
Jako doradca żywieniowy piszę artykuły do różnych czasopism o tematyce zdrowotnej. Jestem autorką seminariów  na terenie UK w których uczestniczyło ponad 300 osób zwłaszcza kobiet, poświęconych zdrowemu stylowi życia i odżywianiu się m.in. na tematy: 
„ Jak być zdrowym i szczęśliwym „
„ W zdrowym ciele zdrowy duch”


Prowadziłam : „ Warsztaty piękna dla Kobiet „ w Londynie. 

Jako doradca żywieniowy współpracuję z wieloma firmami zajmującymi się suplementacją i zdrowym żywieniem.
Pomagam zaistnieć nowym firmom otwierającym się w brażny: food, nutrition and wellness. Testuję wszystkie wchodzące nowości na rynek. 
Mam za sobą kilkuletnie doświadczenie w pracy w prywatnym szpitalu w Londynie. Pracując w wielodyscyplinarnym zespole pod nadzorem, współpracowałam ściśle z konsultantami, kierownikami usług medycznych, psychologami , fizjoterapeutami, terapeutami i lekarzami. Wraz z zespołem pomogliśmy wrócić do zdrowia około tysiąca pacjentom. Pracowałam z pacjentami  cierpiącymi na  choroby cywilizacyjne: zaburzenia żywienia: otyłość, nadwaga, anerekcja, bulimia, cukrzyca, choroby tarczycy i wiele innych. Pacjentami cierpiącymi na stany psychiczne: depresja, stres, OCD ,ADHD, BDD, zaburzenia osobowości, wahania nastroju, ataki paniki, fobie, stres pourazowy, schizofrenia, samookaleczenie, zaburzenia snu, uzależnienia. Wraz z zespołem  dzięki  zastosowaniu skutecznej metody leczenia pomogliśmy wrócić do zdrowia ponad tysiącu pacjentom.